climatemaster.com.ua

Графік роботи
пн-пт 9:00-18:00,
сб і нед — вихідний

Головна | Послуги | Закладка магістралі

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.

Закладка траси під кондиціонер

Купуючи квартиру або будинок доцільно задуматися про створення комфортного мікроклімату в приміщенні.

Коли ви вирішили встановлювати побутової кондиціонер, рекомендується до ремонту залежить трасу по кондиціонер, яка в подальшому забитими штукатуркою. Прихована траса під кондиціонер не порушує дизайн. Вона просто не видно.

Якщо у вас вже зроблений ремонт, а кондиціонер потрібно встановити, то траса буде проходити по стіні між внутрішнім блоком і отвором в стіні і буде виходити на вулицю. За часту траса яка проходить всередині приміщення приховують за допомогою пластикового білого короба розміром 60*60 мм.

Процес закладки магістралі:

  • Визначаються місця розташування блоків кондиціонера. Зовнішній блок встановлюють з урахуванням дозволених точок, за часту це під вікном, тим самим буде доступ для подальшого технічного обслуговування. Внутрішній блок можна встановлювати в різних точках кімнати: з правій частині від вікна, з лівої частини від вікна, над дверима прорізу при вході в кімнату, в коридорі, на кухні.
  • Проводиться розмітка траси під штроблення. Потрібно врахувати всі нюанси підключення, так само обов’язковим є передбачити ухил для вільного стікання конденсату. Траса під кондиціонер не повинна мати гострих поворотів, щоб уникнути заломів укладаються труб.
  • Безпосередньо саме штроблення. Для цього використовують такі інструменти як болгарка або перфоратор.
  • Всі необхідні комунікації збираються разом, укладаються акуратно в штробу і фіксуються перфораційною стрічкою.

Є також варіант закласти трасу і встановити зовнішній блок, а по закінченню вашого ремонту в квартирі або будинку, наші фахівці приїдуть і встановлять внутрішній блок.

Shopping Cart