climatemaster.com.ua

Графік роботи
пн-пт 9:00-18:00,
сб і нед — вихідний

Головна | Послуги | Монтаж кондиціонерів

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.

Необхідність купівлі та монтажу кондиціонера

У періоди сильної спеки відсутність кондиціонерів найменше відчувається жителями будинків, обладнаних застекленням малих і середніх розмірів і осель, що зводяться за традиційною технологією сендвіч-панелей, які характеризуються високим накопиченням тепла і вологи. Масивні зовнішні стіни таких будинків не нагріваються надмірно під час періоду спеки. Менш захищеними від спеки є будинки, в яких — відповідно до сучасних архітектурних тенденцій — на сонячних фасадах розміщені великі вікна, які посилюють вплив сонячного тепла в будинках. У таких приміщеннях кондиціювання повітря просто необхідно.

Монтаж кондиціонера в Харкові

У минулому кондиціонування повітря було пов’язано в основному з сучасними офісними та громадськими будівлями. Часи змінилися, а ціни на покупку та монтаж кондиціонерів впали. Тому все більше людей готові встановити кондиціонер у власному будинку або квартирі. Кондиціонер значно підвищує комфорт перебування в закритому приміщенні в спекотні літні дні і охолоджує приміщення набагато ефективніше, ніж вентилятор. Крім того, такі пристрої можуть ефективно обігрівати приміщення, якщо мають цю функцію. Ми швидко і професійно виконуємо монтаж кондиціонерів будь-якої складності в Харкові, а наші фахівці допоможуть вибрати тип обладнання, яке найкраще підійде для вашого приміщення. 

Спліт і мульти спліт кондиціонери

Установка спліт-кондиціонера є найбільш популярним рішенням, доступним на ринку. Система складається з двох блоків — зовнішнього і внутрішнього, з’єднаних між собою мідними ізольованими трубами і силовими кабелями. Зовнішній блок монтується на зовнішній стіні будівлі, на балконі або на даху Мульти спліт кондиціонери не відрізняються за принципом експлуатації від спліт-систем. Вони складаються з декількох внутрішніх блоків, підключених до зовнішнього. Це дозволяє створити велику систему кондиціонування повітря, яка ефективно охолоджує великі будинки і квартири.

Способи монтажу кондиціонерів

Настінний — це найпопулярніший спосіб установки кондиціонера. На ринку є багато моделей пристроїв такого типу, які зроблені дуже естетично і їх розташування на стіні не вплине на візуальні цінності інтер’єру. Під стелею — внутрішній блок встановлений під стелею. Вони добре працюють у високих приміщеннях, тому їх часто використовують в офісах або магазинах. Підлоговий монтаж — установка підлогового кондиціонера є хорошим рішенням, якщо у вас є вільний простір біля стіни, завдяки якому пристрій не помітно, а скоріше нагадує радіатор. Повітропровід — особливий тип внутрішнього блоку дає можливість рівномірного кондиціонування повітря в декількох кімнатах одночасно. Це хороше рішення, яке можна легко адаптувати під будь-які потреби. Зазвичай процес монтажу кондиціонера займає до 4 годин і складається з наступних етапів:
  1. Визначення місця, де буде встановлений кондиціонер;
  2. Свердління отвору діаметром 55 мм через звичайну стіну товщиною до 40 см. Виконується алмазним безпиловим свердлінням;
  3. Установка зовнішнього блоку на необхідній висоті, в залежності від поверховості будівлі;
  4. Установка внутрішнього блоку;
  5. Монтаж міжблочної магістралі;
  6. З’єднання внутрішнього і зовнішнього блоків міжблочною магістраллю, що складається з фреонової труботраси, сигнального кабелю, кабелю електроживлення, дренажного шлангу;
  7. Підключення системи кондиціонування повітря до існуючої електричної установки;
  8. Перевірка і тестування системи охолодження на герметичність;
  9. Запуск системи кондиціонування;
  10. Інструктаж.
Shopping Cart