climatemaster.com.ua

Графік роботи
пн-пт 9:00-18:00,
сб і нед — вихідний

Головна | Послуги | Проектування

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.

Переваги проектування вентиляції

Переваги використання правильно розробленої системи механічної вентиляції з рекуперацією тепла в домашніх умовах можна розглядати не тільки з точки зору комфорту, але і з точки зору економії. Більшість досліджень говорять, що системи вентиляції в першу чергу забезпечують:
  • фільтрацію повітря,
  • ефективне видалення неприємних запахів,
  • відсутність протягів, вуличного шуму,
  • усунення зайвої вологи з приміщень,
  • постійна подача свіжого повітря,
  • значна економія витрат на опалення.
Хоча перші три пункти очевидні, наступні не такі явні. Вони відносяться до так званого «Клімат комфорту». Строго кажучи, мова йде про такі фізичні властивості повітря, які повинні бути дотримані для різних станів роботи і відпочинку людини. Підтримуючи ці умови, людина відчуває себе комфортно в приміщенні. Таким чином, температура, рух повітря, кількість необхідного свіжого повітря, чистота, вологість і іонізація — ось фактори, які визначають комфорт, який ви відчуваєте.

Проектування вентиляції

При проектуванні системи механічної вентиляції звертається увага на розподіл і регулювання вентиляційних отворів. Швидкість повітря в приміщенні не повинна перевищувати 0,2 м / с., Тому при проектуванні визначається оптимальне їх розташування. Насправді все не так очевидно, коли є необхідність забезпечити комфорт з точки зору достатньої вологості і іонізації повітря. Видалення зайвої вологи з приміщень, таких як кухня, ванна або сушарка, очевидне. Для них слід використовувати більший повітрообмін і вентиляцію більшої потужності. Крім того, поза опалювальним сезоном будинок повинен провітрюватися дещо інтенсивніше.

Проекти на практиці

Виходячи з багаторічного досвіду проектування вентиляційних систем не тільки для побутових приміщень, але і для промислових ми враховуємо безліч нюансів для виконання якісного і оптимального проекту. На практиці для домашнього комфорту варто пам’ятати наступне:
  • Робота вентиляція в літній сезон може бути більш інтенсивною. Це полегшує відведення вологи і бруду.
  • Під час опалювального сезону, особливо коли на вулиці холодно, ми провітрюємо менш інтенсивно (особливо в спальнях, щоб запобігти висиханню повітря).
  • Вночі панель управління повинна працювати з найменшими витратами (1 передача).
  • Якщо під час прийомів у вітальні велика кількість людей, включіть панель управління на 2 або 3 передачу. Також, ослабленню дифузорів викличе приплив повітря і знизить навантаження на систему подачі.

Переваги проектування систем кондиціонування

Якщо це стосується проектування одного побутового кондиціонера для квартири або приватного будинку, все це можна пояснити клієнту і в телефонному режимі, то як правильно розмістити кондиціонер, при цьому врахувати всі його побажання, але буває випадок, коли потрібно виїжджати і дивитися на місці бо установка буде не стандартної і вимагає виїзду. Буває також ситуації, де потрібно внести в проект 3-4 побутових кондиціонера або наприклад, 5 напольно-стельових кондиціонерів, де потрібно врахувати всі нюанси для подальшої установки — в такому випадку фахівець виїжджає на об’єкт в 100% випадку. Звертаючись до нас для проектування систем вентиляції та кондиціонування ви отримуєте безкоштовний попередній розрахунок вартості проекту. Готовий проект дозволяє побачити його концепцію і характеристики, розміщення обладнання, які можна підібрати в нашому каталозі товарів.
Shopping Cart