climatemaster.com.ua

Графік роботи
пн-пт 9:00-18:00,
сб і нед — вихідний

Головна | Послуги | Виклик спеціаліста

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.

Чому необхідний виклик спеціаліста на об’єкт?

Перед монтажем насамперед слід подумати про те, де ви хочете розмістити кондиціонер або систему вентиляції, і чи можна буде їх там монтувати. Потрібно дотримуватися принципу: одна кімната з кондиціонером — один внутрішній блок (як і у випадку з опаленням, в одній кімнаті повинен бути хоча б один радіатор). Необхідне розуміння як буде розставлені ​​меблі, якщо приміщення тільки здається в експлуатацію. Також, важливо щоб кондиціонер не дув прямо на людей в кімнаті.

Щоб спланувати розміщення кондиціонеру, необхідний дизайн інтер’єру, технічний проект приміщення або будівлі. Безсумнівно, особиста зустріч для первинного збору даних про приміщення та проведення замірів — буде кращим рішенням. При цьому наш фахівець порекомендує способи монтажу та типи відповідного обладнання.

Важливо при покупці кондиціонера звернути увагу на його ефективність роботи:

  • клас енергоефективності — найвищий A +++ (використовує менше енергії)
  • енергоефективність холодильного обладнання (SEER) — означає сезонну оцінку енергоефективності в режимі охолодження або обігріву (SCOP) — кращі моделі досягають 8,5
  • енергетичне маркування — визначає очікуване споживання електроенергії кондиціонером

Наш фахівець на місці зможе оцінити і порекомендувати відповідний тип пристрою, який можна попередньо подивитися в каталозі товарів виходячи з переваг по брендам і бюджету.

Також, покупець повинен розуміти, що очікувана охолоджуюча здатність пристрою може варіюватися в залежності від відносної вологості повітря в приміщенні. Чим більший приріст вологи, тим більше потужність на охолодження буде спрямована на осушення і менше на охолодження.

Shopping Cart